Blog

Slider
Lut 13, 2012

Nadchodzące wydarzenia - luty 2012

W najbliższym czasie odbędzie się kilka spotkań o tematyce związanej z Facility Management. Poniżej krótkie informacje na temat każdego z nich.

 

konferencja fmDnia 20 lutego 2012 roku odbędzie się Konferencja Facility Management GigaCon 2012. Według organizatorów celem tej konferencji jest „przedstawienie technologii i zintegrowanych systemów służących do zoptymalizowania zarządzania budynkiem oraz prezentacja najlepszych rozwiązań i standardów stosowanych w Facility Management". Wśród prelegentów znajduje się między innymi pan Bartosz Soroczyński Prezes Zarządu, IFMA Polska. Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Konferencja odbędzie się w Hotelu Courtyard – Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1.

Wiadomość z ostatniej chwili !!!
Ze względu na niewielkie zainteresowanie planowaną Konferencją organizator odwołał to wydarzenie. Konferencja nie odbędzie się.

 


 

forum FMW dniach 29 – 30 marca 2012 odbędzie się VIII Ogólnopolskie Forum Facility Management & Property Management. „Ogólnopolskie Forum Facility Management & Property Management to największa w Polsce konferencja dla branży zarządzania nieruchomościami, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez promocyjnych organizowanych dla specjalistów z rynku". Można tak powiedzieć, bo to już po raz ósmy odbywa się to Forum. A oto, co organizatorzy mówią o programie tego spotkania: „Pierwszego dnia skupimy się na obsłudze Asset Management, Property Management i Facility Management. Drugiego dnia natomiast szczegółowo omówimy kwestie związane z obsługą infrastruktury". Udział w konferencji jest płatny, a odbędzie się ona w hotelu GROMADA przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj http://scc.com.pl/konferencje/erea/forum_pl/.

Kontakt z organizatorem:

Małgorzata Pająk - Project Manager

SC Consulting, Al. Jerozolimskie 27/306, 00-508 Warszawa

Tel: +48 22 740 67 80, faks: +48 22 672 95 89

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Najnowsze

Chciałbyś porozmawiać z nami?

Nie krępuj się. Będzie nam bardzo miło porozmawiać z Tobą.


Zobacz naszą aktywność na mediach społecznościowych. Tam również jesteśmy.