Blog

Slider
Mar 05, 2012

Nadchodzące wydarzenia - marzec 2012

Oto kolejna porcja informacji o nadchodzących wydarzeniach związanych bezpośrednio lub pośrednio z Facility Management.

 

logo enexW dniach 06 – 08 marca 2012 w Kielcach odbędą się XV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX.

logo enex neW tym samym terminie i w tym samym miejscu odbędą się towarzyszące Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia.

Prawie dwustu wystawców, nie tylko z Polski, zaprezentuje maszyny i urządzenia energetyczne i najnowsze technologie systemowe. Powtarzając za organizatorami ...stoiska targowe corocznie wypełnia najnowocześniejszy sprzęt związany z odnawianymi źródłami energii, wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii oraz eksploatacją urządzeń energetycznych i modernizacją istniejących sieci...

Wstęp dla zwiedzających kosztuje 30 zł, a po zarejestrowaniu się jest darmowy. Targi odbywają się na terenie wystawowym Targi Kielce przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj www.targikielce.pl/index.html?k=enex&s=index

 


 

eurobuildcee fmDnia 28 marca 2012 odbędzie się konferencja pod nazwą RYNEK POWIERZCHNI BIUROWYCH I FM W EUROPIE ŚRODKOWEJ. SPECJALNY FOKUS NA CHORWACJĘ. Konferencja organizowana jest przez Eurobuild CEE, czasopismo zajmujące się rynkiem nieruchomości w Europie środkowej i wschodniej. Ta jednodniowa konferencja toczyć się będzie wokół dyskusji o tematyce związanej z tytułem. Znajdą tam również miejsce dyskusje związane z Facility Management. Wśród prelegentów z tej branży przedstawiciele IFMA Polska, ISS Facility Management i inni.

Udział w konferencji jest płatny (bilet wstępu dla jednej osoby – 300 euro). Odbywa się ona w hotelu InterContinental w Warszawie, przy ulicy Emilii Plater 49.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj www.eurobuildcee.com/OfficeMarket2012//?language=pl

 


 

forum FMI ciągle aktualna informacja o VIII Ogólnopolskim Forum Facility Management & Property Management. Przypomnienie terminu i miejsca: w dniach 29 – 30 marca, w hotelu GROMADA przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

Organizatorzy ciągle uaktualniają stronę internetową zamieszczając informacje o prelegentach i firmach biorących udział.

Można to zobaczyć tutaj scc.com.pl/konferencje/erea/forum_pl/

Skomentuj

Najnowsze

Chciałbyś porozmawiać z nami?

Nie krępuj się. Będzie nam bardzo miło porozmawiać z Tobą.


Zobacz naszą aktywność na mediach społecznościowych. Tam również jesteśmy.