Blog

Slider
Wrz 22, 2015

Nadchodzące wydarzenia - październik 2015

Zbliżający się miesiąc październik będzie bardzo bogaty w wydarzenia dotyczące świata Facility i Property Management. Tych spotkań jest tak wiele, że niekiedy terminy nakładają się na siebie tak, że trudno będzie uczestniczyć we wszystkich.

male Green BuildingsJuż 6 października 2015 odbędzie się piąta edycja konferencji PLGBC GREEN BUILDING SYMPOSIUM poświęcona zdrowiu, komfortowi i produktywności, czyli prawdziwym zyskom płynącym z zielonego budownictwa. Organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC). Udział w tej konferencji potwierdzili już znani krajowi i zagraniczni eksperci z tej dziedziny, a odbędzie się ona w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Konferencję poprowadzi w tym roku Kuba Strzyczkowski, znany dziennikarz radiowej Trójki. Więcej informacji na stronie konferencji http://konferencja.plgbc.org.pl/.


 

male succespointRównież na 6 października 2015 zaplanowana jest konferencja „Zarządzanie nieruchomościami – wsparcie technologiczne Facility i Property Managera”. Organizator – firma SuccessPoint - proponują uczestnikom poszerzenie wiedzy na temat kompleksowego, nowoczesnego zarządzania nieruchomościami, propagowanie idei oszczędności energii i zapewnienia bezpieczeństwa w nieruchomości oraz przegląd i prezentację narzędzi i analizę dostępnych rozwiązań. Informacje o konferencji są dostępne na stronie http://successpoint.pl/zarzadzanie-nieruchomosciami#.


 

male PFSZNKolejne wydarzenie odbędzie się 16 i 17 października 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to XV Kongres Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, a jego tematem przewodnim jest w tym roku „Zarządca w procesie inwestowania i bezpiecznej obsłudze nieruchomości”. Prowadzącym ten kongres będzie Jacek Kurowski – dziennikarz i prezenter telewizyjny, dziennikarz sportowy Telewizji Polskiej. Strona dotycząca tego wydarzenia dostępna jest pod adresem http://www.pfszn.pl/xv-kongres-pfszn-16-17-pazdziernika-2015-warszawa-stadion-narodowy/.


 

male biurowceZaledwie kilka dni później, bo 21 i 22 października 2015, odbędzie się ósma konferencja „Biurowce w Polsce”. Według organizatora – firma Nowy Adres – konferencja ta to ...najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej w Polsce... Odbędzie się ona w hotelu Hilton w Warszawie. W tym samym miejscu i w tym samym czasie, organizator proponuje uczestnikom udział w konferencji „Polski Rynek Mieszkaniowy”. Obecność na obu tych wydarzeniach potwierdziło już wielu prelegentów i panelistów. A o szczegółach można dowiedzieć się na stronie http://konferencje.nowyadres.pl/pl/biurowce-w-polsce.


 

male kongresOstatnim wydarzeniem zaplanowanym na październik tego roku, będzie IX Kongres Facility Management. Organizator wybrał na tegoroczną edycję bardzo szeroki temat „Komfort najemcy - Profesjonalne zarządzanie i nowoczesne serwisy w obiektach komercyjnych”. Dwa dni – 27 i 28 października 2015 - są już wypełnione prelekcjami i spotkaniami branżowymi. W tym roku Kongres odbędzie się w samym centrum Warszawy, w hotelu Novotel na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich i ulicy Marszałkowskiej. Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie http://kongres-fm.pl/.

 

Skomentuj

Najnowsze

Chciałbyś porozmawiać z nami?

Nie krępuj się. Będzie nam bardzo miło porozmawiać z Tobą.


Zobacz naszą aktywność na mediach społecznościowych. Tam również jesteśmy.