Blog

Slider
Paź 10, 2013

VII Kongres Facility Management

W dniach 16 i 17 października 2013 roku odbędzie się w Warszawie siódma edycja Kongresu Facility Management. Tak jak zwykle, Kongres jest organizowany przez redakcję periodyku „Facility Manager”. W tym roku organizatorzy wybrali jako temat wiodący "Technologie, zrównoważony rozwój i eksploatacja budynków". W tym dwudniowym spotkaniu wezmą udział zarówno odbiorcy jak i dostawcy usług Facility Management. Organizatorzy zapowiadają, że ...wśród naszych prelegentów znajdują się managerowie i eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.... Lista prelegentów jest bardzo długa - jest wśród nich Zbigniew Mazurek, który przedstawi referat pt. "Porozumienia Facility Management z perspektywy normy FM". A wśród partnerów i wystawców będzie można odnaleźć wiele znanych na polskim rynku Facility Management firm.

Kongres odbędzie się w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport przy ulicy Żwirki i Wigury 1. Na zakończenie pierwszego dnia organizatorzy przewidzieli wspólny bankiet dla uczestników, w trakcie którego odbędzie się wręczenie statuetek w Plebiscycie Rzetelnego Outsourcera. Szcegółowy program kongresu można odnaleźć tutaj: http://www.kongres-fm.pl/.

Kontakt z organizatorem:

Krzysztof Kogut
61 66 55 829
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Skomentuj

Najnowsze

Chciałbyś porozmawiać z nami?

Nie krępuj się. Będzie nam bardzo miło porozmawiać z Tobą.


Zobacz naszą aktywność na mediach społecznościowych. Tam również jesteśmy.