Blog

Slider
Lut 28, 2012

Wydarzenia w Europie - marzec - maj 2012

Poniżej odnajdziemy listę kilku nadchodzących wydarzeń związanych z Facility Management odbywających się w Europie. Sądząc po ilości tych wydarzeń, temat Facility Management jest w niektórych krajach bardzo popularny. Przodują tu Niemcy, Francja i Wielka Brytania.

 

Facility Management 2012
Exhibition and Conference
malez 03 06-08 frankfurt

Data: 06 - 08 marca 2012
Miejsce: Frankfurt nad Menem, Niemcy
web: www.mesago.de/en/FM/

Przegląd aktualnych produktów i usług w dziedzinie Facility Management. Wśród wystawców odnajdujemy przede wszystkim firmy niemieckie (ok. 150 wystawców). Wśród nich są oczywiście firmy matki firm z tej branży działających na rynku polskim. W ubiegłych latach wystawę i konferencje odwiedzało ok. 4 000 zwiedzających.

 

 

MIPIM - The international
real estate show for professionals
malez 03 06-09 cannes

Data: 06 - 09 marca 2012
Miejsce: Cannes, Francja
web: www.mipim.com/en/mipim/

Wielki salon dla profesjonalistów z dziedziny "Real Estate". Będzie brało w nim udział ponad 19 000 firm z wielu krajów. Organizatorzy, wśród największych, wymieniają: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Holandia, Rosja. Dodatkową atrakcją jest miejsce, gdzie odbywa się ten salon. Jest to ten sam Pałac Festiwalowy, gdzie odbywa się coroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy.

 

 

Ecobuild
malez 03 20-22 london

Data: 20 - 22 marca 2012
Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
web: www.ecobuild.co.uk/

Ecobuild jest jednym z większych wydarzeń poświęconym zrównoważonemu projektowaniu i budownictwu. Bierze w nim udział około 1 500 wystawców, wśród których trzy polskie firmy. W trakcie salonu odbywają się tematyczne konferencje i seminaria.

 

 

SERVICES ENTREPRISES EXPOmalez 04 03-05 paris 1

Data: 03 - 05 kwietnia 2012
Miejsce: Paryż, Francja
web: www.services-entreprises-expo.fr/

Celem tego salonu jest spotkanie najważniejszych aktorów z branży Facility Management, zarówno Zleceniodawców jak i Wykonawców. Weźmie w nim udział kilkadziesiąt firm, przede wszystkim francuskich. Również i tutaj, w trakcie salonu organizatorzy zaplanowali wiele ciekawych konferencji i warsztatów tematycznych.

 

 

ASIS 11th Annual European
Security Conference & Exhibition
malez 04 15-17 london

Data: 15 - 17 kwietnia 2012
Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
web: www.asisonline.org/education/programs/london

Ta konferencja poruszać będzie szeroką gamę tematów związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem. Pośród kilkudziesięciu wystawców związanych przede wszystkim z dziedziną bezpieczeństwa i ochrony odnależć można również firmy specjalizujące się w Facility Management.

 

 

Light+Building 2012malez 04 15-20 Frankfurt

Data: 15 - 20 kwietnia 2012
Miejsce: Frankfurt nad Menem, Niemcy
web: light-building.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/willkommen.html

Duże targi poświęcone tematyce oświetlenia i budynków inteligentnych. Głównym tematem tegorocznej edycji jest efektywność energetyczna. Wśród wielu wystawców znajdziemy aż 46 firm z Polski.

 

 

European Facility Management Conferencemalez 05 23-25 copenhagen

Data: 23 - 25 maja 2012
Miejsce: Kopenhaga, Dania
web: www.efmc-conference.com/

Największe europejskie wydarzenie w świecie Facility Management organizowane pod patronatem IFMA i EuroFM. Menadżerowie Facility Management mogą zapoznać się z najnowszymi trendami w tej branży. Aktualności i nowinki na rynku Facility Management będą również obecne na tej konferencji. Główne tematy to między innymi: zrównoważone środowisko, wartości dodane tworzone przez FM czy też jak FM przyczynia się do Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

 

 

Skomentuj

Najnowsze

Chciałbyś porozmawiać z nami?

Nie krępuj się. Będzie nam bardzo miło porozmawiać z Tobą.


Zobacz naszą aktywność na mediach społecznościowych. Tam również jesteśmy.