Blog

Slider
Paź 01, 2021

Raport o stanie usług FM - ciąg dalszy

Raport o rynku usług FM w Polsce za rok 2020 jest już przygotowywany. Jest to kontynuacja raportu za rok 2019. I podobnie jak poprzednio, źródłem naszych danych są opublikowane sprawozdania finansowe wybranych firm, dostawców usług FM. Bierzemy pod uwagę firmy, które:

  • oferują usługi Facility Management,
  • opublikowały sprawozdania finansowe za lata 2017 – 2020,
  • osiągnęły przychody ze sprzedaży większe niż 5 mln PLN w ostatnich dwóch latach.

Na naszej liście jest już ponad 60 takich firm, czekamy na Wasze sugestie dotyczące kolejnych firm, które warto uwzględnić w najbliższym raporcie.

W raporcie za rok 2019 przedstawiliśmy wizytówki badanych firm, pokazując ewolucję ich przychodów ze sprzedaży oraz ich zatrudnienia w ostatnich latach. Jeżeli jesteście zainteresowani podglądem innych danych, możemy rozszerzyć raport.

Udostępniamy poniżej krótki formularz, który pomoże nam dopasować się jeszcze lepiej do waszych oczekiwań. Poświęćcie kilka minut na udzielenie odpowiedzi, postaramy się uwzględnić je w najnowszej wersji raportu.

Biorąc pod uwagę przedłużony czas (ze względu na pandemię) na publikację sprawozdań finansowych, planujemy wydanie raportu o rynku usług FM w Polsce za rok 2020 na początku przyszłego roku.

Czekamy niecierpliwie na wasze odpowiedzi.

Skomentuj

Najnowsze

Chciałbyś porozmawiać z nami?

Nie krępuj się. Będzie nam bardzo miło porozmawiać z Tobą.

menpresa

Zobacz naszą aktywność na mediach społecznościowych. Tam również jesteśmy.