Blog

Jak wykorzystać informacje z Raportu o stanie usług FM w Polsce?

Ostatni raport o stanie usług FM w Polsce to bardzo duża liczba informacji o wybranych do badania 91 firmach – dostawcach usług FM.

Jak wykorzystać te dane i informacje?

Facility Management we właściwym świetle

Pomimo tego, że stereotypowe postrzeganie FM jako prostej obsługi technicznej lub sprzątania nadal jest bardzo powszechne, coraz więcej odbiorców usług FM zdaje sobie sprawę, że FM to dużo więcej niż tylko zarządzanie obiektami i utrzymanie infrastruktury. Nowoczesne podejście do FM traktuje je jako strategiczne narzędzie, które może znacząco przyczynić się do osiągania celów biznesowych.

 

Nasze raporty o stanie rynku usług FM

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie nasze dotychczasowe raporty. A krótką wersję ostatniego możesz obejrzeć w tym artykule.

Raport o Stanie Usług FM w Polsce - Edycja IV

Szukasz kompleksowego i aktualnego źródła informacji o polskim rynku usług FM? Dobrze trafiłeś, czytaj dalej.

O strategicznym FMie

O tym, że usługi Facility Management powinny być ściśle powiązane ze strategią odbiorcy tych usług, pisaliśmy już pewien czas temu – patrz artykuł Strategia w FMie. Im lepiej dostawca usług FM będzie znał potrzeby swojego klienta...

Zniżka na Raport za rok 2021 - Zbliża się Edycja 2022!

Cieszymy się, że możemy ogłosić wyjątkową ofertę. Wraz z nadchodzącą edycją Raportu o polskim rynku usług FM za rok 2022, oferujemy atrakcyjną zniżkę na Raport za rok 2021!

Chciałbyś porozmawiać z nami?

Nie krępuj się. Będzie nam bardzo miło porozmawiać z Tobą.

Skontaktuj się z nami
icon-alt

Zobacz naszą aktywność na mediach społecznościowych.
Tam również jesteśmy.

  • qxio-social-facebook
  • qxif-linkedin-in