Blog

O strategicznym FMie

O tym, że usługi Facility Management powinny być ściśle powiązane ze strategią odbiorcy tych usług, pisaliśmy już pewien czas temu – patrz artykuł Strategia w FMie. Im lepiej dostawca usług FM będzie znał potrzeby swojego klienta...

Zniżka na Raport za rok 2021 - Zbliża się Edycja 2022!

Cieszymy się, że możemy ogłosić wyjątkową ofertę. Wraz z nadchodzącą edycją Raportu o polskim rynku usług FM za rok 2022, oferujemy atrakcyjną zniżkę na Raport za rok 2021!

Jak wykorzystać dane z raportu do benchmarkingu?

Ostatni raport o stanie usług FM w Polsce to ogromna liczba informacji o wybranych do badania 76 firmach – dostawcach usług FM.

Ale jak wykorzystać dane z raportu do benchmarkingu?

Nowy raport o stanie usług FM już dostępny

To już trzecia edycja największej analizy, związanej z wielkością rynku usług FM, jaka ukazuje się na polskim rynku. Analizujemy w nim wyniki 76 wybranych dostawców usług FM, podejmujemy się próby oszacowania wielkości rynku usług FM w Polsce oraz prezentujemy szczegółowe wizytówki wybranych 76 firm.

Usługi Facility Management w Polsce

Jaka jest wartość rynku usług FM w Polsce? Czy w pierwszym, popandemicznym roku nastąpił powrót do dużego wzrostu sprzedaży usług FM? Jakie są proporcje tego rynku, uwzględniając podział na usługi FM realizowane własnymi zasobami (in-house) i usługi FM realizowane przy pomocy wyspecjalizowanych firm zewnętrznych (outsourcing)? Jakie są największe firmy na polskim rynku usług FM?

Raport "Polski rynek usług FM"

Publikujemy dzisiaj drugą edycję raportu o stanie usług FM w Polsce. Raport w skróconej wersji możesz przejrzeć już teraz, a pełną wersję z wszystkimi danymi możesz pobrać ...

Chciałbyś porozmawiać z nami?

Nie krępuj się. Będzie nam bardzo miło porozmawiać z Tobą.

Skontaktuj się z nami
icon-alt

Zobacz naszą aktywność na mediach społecznościowych.
Tam również jesteśmy.

  • qxio-social-facebook
  • qxif-linkedin-in