oprogramowanie

Oprogramowanie

Prawidłowo dobrane i profesjonalnie wdrożone oprogramowanie jest niewątpliwie źródłem nowych wartości dodanych do usług Facility Management. Dla odbiorców usług, tego typu programy, mogą być jednym z narzędzi pozwalającym na monitorowanie dostarczanych usług. Dla dostawców, specjalistyczne narzędzia informatyczne, mogą stanowić element wyróżniający na rynku Facility Management.

Nasza firma posiada kompetencje i doświadczenie pozwalające na prowadzenie projektów wdrożeń narzędzi informatycznych dla działalności Facility Management poczynając od analizy potrzeb, aż do wsparcia i rozwoju.

Pracujemy przy projektach wdrożeń programów najczęściej spotykanych w działalności Facility Management, czyli tych z kategorii CAFM oraz CMMS, ale również i przy programach dla poszczególnych usług, jak np. sprzątanie czy ochrona. Nasze wdrożenia mogą dotyczyć zarówno programów komercyjnych, jak i tych unikalnych, tworzonych dla specyficznych potrzeb.

Metodyka stosowana przez MENPRESA, zwłaszcza w fazie testów, pozwoliła na dostrzeżenie nawet niewielkich braków. Mogliśmy udostępnić aplikację użytkownikom bez obaw.

Ewelina LASOŃ

Koordynator wdrożenia Singu FM, PROLOGIS

Pokrewne tematy

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

sla/kp

SLA / KPI

raport

Raporty

benchmarking

Benchmarking

Czujesz się zagubiony?

Potrzebujesz porady?

Pomożemy. Wspólnie zdefiniujemy problem i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.