wdrożenia usług

Wdrożenia usług

Uruchomienie usług na nowym obiekcie lub przejęcie usług na obiekcie istniejącym to zawsze pewne wyzwanie. Jest dużo do zrobienia, aby zapewnić płynne rozpoczęcie świadczenia usług. Obie strony są w ten proces zaangażowane. Odbiorca usług, klient oraz dostawca usług zwykle współpracują w tym czasie. Często ten okres jest podzielony na dwa etapy.

Pierwszy to etap mobilizacji lub rozruchu. Trwa on od chwili podpisania umowy do dnia rozpoczęcia świadczenia usług, do wejścia na obiekt. W tym czasie dostawca usług zajmuje się organizacją personelu, podwykonawcami i dostawcami, przygotowuje specyficzne procesy wynikające z zapisów umowy.

Etap drugi nazywany etapem stabilizacji to pierwsze tygodnie lub miesiące po rozpoczęciu świadczenia usług, początkowy okres na obiekcie. Sprawdza się wtedy czy to co zostało przygotowane w etapie mobilizacji jest dobrze dopasowane do rzeczywistości.

Pomagamy przejść ten niełatwy okres. Mamy sprawdzone metody, stosujemy autorskie narzędzia. W ten sposób pomagamy zarówno odbiorcom, jak i dostawcom usług.

Pokrewne tematy

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Przetargi

Umowy

Audyty usług

Czujesz się zagubiony?

Potrzebujesz porady?

Pomożemy. Wspólnie zdefiniujemy problem i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.